« Ludo's decennium in films (Deel 1/3) | Hoofdmenu | Het schaduwkabinet: week 50 - 2009 »

6-12-09

TrackBack

TrackBack URL van dit bericht:
http://www.typepad.com/services/trackback/6a00d834e5f17c53ef0120a718bf00970b

Hieronder vindt u links naar weblogs die verwijzen naar Olafs decennium in films (deel 1/3):

Reacties

Ludo

mooi mooi, ik zat m'n IMDB database te turven voor die lijst en ook bij mij stond Wonder Boys bij de beste genoteerd, alleen dacht ik dus stiekem (jaren geleden dat ik 'm zag) dat het een film was met Robin Williams.

48, 43, en 33 ga ik noteren. Quiet City is zonder meer de beste mompelaar en in jouw eerste deel zitten heel wat films die in het allerlaatste gedeelte van mijn 3/3 deel zitten.

Ludo

geen 33 natuurlijk, die is wel algemeen bekend. De Aziaten van 38.

Martijn

Als je bij het Oostenrijks filmfonds een aanvraag indient, hoe zou dat dan gaan? "Waar is het uitzichtloze lege bestaan van de middenklasse? Waar is de menselijke neiging tot sadisme?" "Maar het is een kinderfilm over de liefde van een zesjarige meisje voor haar opa, die uiteindelijk overlijdt." "Hoe vaak verkracht haar opa haar?" "Zo een film is het niet." "Afgewezen."

Ludo

lol!

ik pas na het zien van dat plaatje voor Hundstage. lees ik liever een stripje van Gummbah

Olaf K.

:)

Mijn vriendin is Oostenrijkse, verkerende in culturele kringen, dus ik spreek daar met vrienden van haar wel over, die depressieve Oostenrijkse kunst. Het zit niet meer prominent in de huidige generatie, zeggen ze, maar ze herkennen het wel heel sterk. Wel leuke gesprekken hoor. Die gasten krijgen les van Klaus Maria Brandauer en Michael Haneke.

Jan Willem

@Ludo: strips! die moeten we toevoegen aan de subs! gummbah rules...

Olaf K.

Die serie met die vieze clown is briljant. Voor een schilderij: "Ja, een beetje zwanger van onheil is het natuurlijk wel, maar dat hou je toch met bruin en beige." Geen idee waarom ik dan in een stuip lig.

Controleer uw reactie

Voorbeeld van uw reactie

Dit is slechts een voorbeeld. Uw reactie is nog niet ingediend.

Bezig...
Uw reactie kon niet worden ingediend. Fout type:
Uw reactie werd gepubliceerd. Nog een reactie achterlaten

De letters en cijfers die u invulde kwamen niet overeen met de afbeelding. Probeer opnieuw.

Als laatste stap voor uw reactie wordt gepubliceerd, gelieve de letters en cijfers in te vullen die die u ziet in de afbeelding hieronder. Dit voorkomt dat automatische programma's reacties achterlaten.

Problemen met het lezen van deze afbeelding? Alternatief bekijken.

Bezig...

Laat een reactie achter