« Het schaduwkabinet: week 36 - 2009 | Hoofdmenu | Het schaduwkabinet: week 37 - 2009 »

4-9-09

TrackBack

TrackBack URL van dit bericht:
http://www.typepad.com/services/trackback/6a00d834e5f17c53ef0120a59fb469970c

Hieronder vindt u links naar weblogs die verwijzen naar Gedachten n.a.v. Inglourious Basterds (Tarantino, 2008):

Reacties

PvC

"Hoe meer mensen ik de komende weken in het openbaar one-liners uit Inglorious Basterds hoor opdreunen (meestal met fouten), "

Het is "Inglourious".

Olaf K.

I know. Ik had hem drie keer goed....

Ludo

eens op alle punten die geen betrekking hebben op deze nieuwe (want die moet nog gezien worden)

arnout

Ik lees uiteindelijk toch hoofdzakelijk elitarisme in dit stukje.
Iets wat ik wel herken (al is die bij mij werkelijk nergens op gebaseerd, bezit ik echt te weinig filmkennis), maar waar ik me naderhand overheen zet, want ik kan wel genieten van Kill Bill, Reservoir Dogs en mogelijk ook van Inglorious Bastards, maar dan niet in de bioscoop en pas een jaar later als de hype voorbij is.

Pulp fiction vond ik destijds verschrikkelijk, omdat ik niet mee gevoerd wilde worden door de schreeuwerige bioscoopzaal met 'hipsters'...ik zag geen film maar een demonstratie van hip zijn en erbij willen horen...ehm er dus niet bij willen horen.

Controleer uw reactie

Voorbeeld van uw reactie

Dit is slechts een voorbeeld. Uw reactie is nog niet ingediend.

Bezig...
Uw reactie kon niet worden ingediend. Fout type:
Uw reactie werd gepubliceerd. Nog een reactie achterlaten

De letters en cijfers die u invulde kwamen niet overeen met de afbeelding. Probeer opnieuw.

Als laatste stap voor uw reactie wordt gepubliceerd, gelieve de letters en cijfers in te vullen die die u ziet in de afbeelding hieronder. Dit voorkomt dat automatische programma's reacties achterlaten.

Problemen met het lezen van deze afbeelding? Alternatief bekijken.

Bezig...

Laat een reactie achter